1 Aralık 2014 Pazartesi

Blog yazarlığına ilk adım!

Blog yazarı olmak, blog yazısı yazmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı, nasıl yazacağınızı bilmiyorsunuz. Blog Yazarlığına Giriş atölyesi ile blog yazısı yazmanın sırlarını keşfedin.

bilgisayar
Yeni bir tür olarak son yıllarda popüler olan blog yazarlığı size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ancak iyi bir blog yazarı olmak için tıpkı edebiyatın türlerinde olduğu gibi blog yazmanın da tekniğini ve duygusu yakalamak önemli. İlgi çekici konular bulmak, bu konuları mizahi, eğlenceli, şiirsel ya da bilgili bir dille okuyucuya aktarmak ve çok okunan, ilgi gören yazılar üretmek mümkün. Siz de iyi bir blog yazarı olmak, yazdığınız yazıların içerik ve teknik kalitesini artırmak, çok okunan bir blog yazarı olmak için Okay Karaçay ile Blog Yazarlığına Giriş atölyesine mutlaka katılın.

Blog Yazarlığına Giriş atölyesi, mevcut blogu olup yazma konusunda sıkıntı çeken kişilerin ya da blog yazmak isteyen ancak blog yazısı nasıl yazılır bilmeyen insanlara göre kurgulanmış bir atölyedir. Atölyenin süresi 4 hafta, haftada 3 saat olarak kurgulandı.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

BlogOkulu Gadgets